Prawnicy

Radca Prawny Dorota Pieróg


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Jest radcą prawnym z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Koordynuje zespołem radców prawnych w instytucji państwowej. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Prowadzi skomplikowane postępowania sądowe z zakresu budownictwa i nieruchomości. Skutecznie prowadzi windykacje należności, w tym również od członków zarządu niewypłacalnych spółek. W swojej praktyce zawodowej z sukcesami reprezentowała państwowe osoby prawne ( m.in. Agencje Własności Rolnej Skarbu Państwa i Agencje Nieruchomości Rolnych Skarbu Państwa ) w kilkuset postępowaniach przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym.

Adwokat Wojciech Pieróg


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Prokurator m.in. Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, delegowany do Naczelnej Prokuratury Wojskowej, posiadający ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe, które pozwoliło mu  dogłębnie zaznajomić się z zasadami funkcjonowania instytucji wymiaru sprawiedliwości, prokuratury,żandarmerii i policji , a także instytucji państwowych i urzędów. Wykonuje czynności obrończe na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego w I instancji, apelacyjnego i kasacyjnego. Prowadzi m.in. sprawy dotyczące zamówień publicznych, przestępstw gospodarczych i błędów medycznych.

Adwokat Roksana Pieróg


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zdobywała m.in. w Ministerstwie Gospodarki, warszawskich kancelariach , a także jako asystent sędziego w Sądzie Okręgowym Warszawa – Praga w Warszawie. Autorka tekstów o tematyce prawnej na portalu prawnik.pl oraz www.gazetaprawna.pl . Specjalizuje się w prawie karnym, prawie rodzinnym oraz w prawie spadkowym.

Radca Prawny Adrian Pieróg


Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Mediator w sprawach rodzinnych i cywilnych, wpisany na listę mediatorów Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w renomowanych kancelariach, a także jako asystent sędziego w Wydziale Cywilnym Sądu Okręgowego. Reprezentuje klientów w sprawach o rozwód i separację, jak również związanych z tym sprawach o alimenty (zarówno na rzecz małoletnich dzieci, jak również na rzecz osób dorosłych, tj. byłego małżonka czy rodziców), w sprawach o ustalenie kontaktów z małoletnimi dziećmi, ich egzekucje oraz w sprawach z zakresu władzy rodzicielskiej (ograniczenie, pozbawienie i przywrócenie władzy rodzicielskiej). Przeprowadzi dla Państwa wszystkie formalności związane ze sprawami o rozwód albo separację. Rzetelnie opracuje najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie dla Państwa rozwiązania, które pozwolą niezwłocznie uregulować Państwa sytuację  małżeńską. W tym jednocześnie zadba o zminimalizowanie kosztów emocjonalnych, które zwykle towarzyszą rozpadowi związku małżeńskiego i sprawie o rozwód albo separację. W obszarze jego szczególnych zainteresowań poza prawem rodzinnym pozostają odszkodowania i prawo spółek handlowych.


Zatrudniając nas, nie wynajmują Państwo jednego radcy prawnego lub adwokata, ale cały zespół pomagający w doprowadzeniu do wygrania sprawy. Kontaktujemy się w Twoim imieniu z sądami, firmami, organami administracji publicznej i urzędami. Będziemy pracować blisko Ciebie, zawsze dzwoniąc lub pisząc e-mail, zadając pytania dotyczące Twojej sprawy. Proponujemy alternatywne formy rozwiązywania sporów, w tym mediacje oraz ugody. Udzielamy rzetelnej pomocy prawnej w podejmowaniu trudnych decyzji.